O firmie
 
 
 
693242027 .
 
KONTAKT  : e-mail 
piotr.walkowiak@op.pl
 
tel.693242027
stacjonarny - 612863256
 
CERTYFIKAT RZETELNA FIRMA SPRAWDŻ LINK  I MAPKĘ DOJAZDU 
 
 
 
 
 
 
Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2009 roku. Przez 3 lata konsekwentnie budowaliśmy pozycję solidnego  dystrybutora materiałów dla plastyków. Nasza oferta ciągle się rozrasta obejmuje szeroki asortyment .Sprzedawcami są ludzie zajmujący się na co-dzień technikami plastycznymi szczególnie malarstwem olejnym sztalugowym.Założyciel firmy od ponad 20 lat zajmuje się malarstwem artystycznym .W tej dziedzinie służy poradą dla osób stawiających pierwsze kroki .Mamy też sporą ofertę na Allegro .Są to akcesoria plastyczne oraz obrazy olejne.Posiadamy też oddzielnie galerię internetową.Mały przekrój swoich prac oferuję też w sklepie skąd można wejść do galerii oraz na aukcje Allegro.
Priorytetem dla nas jest zadowolenie klienta .Stawiamy na jakość i szybkość dostawy.Czasy gdzie można było sprzedać wszystko mijają i klient jest coraz bardziej wymagający.

W roku 2011 uruchomiliśmy nasz pierwszy sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania.

Dbamy, aby oferowany przez nas towar był najwyższej jakości i spełniał wysokie wymagania Klientów. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad fachowych, zakupy są czystą przyjemnością.
 
Dziękujemy za zaufanie!
Obsługa sklepu  
 
          
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl